Nieruchomości

Plusy dzielenia mieszkania ze skupu nieruchomości z problemami

Każdy spotkał się z przypadkiem, że otworzył wyszukiwarkę i wpisał w nią: “skup mieszkań z problemami Gdańsk”, prawda?

Nieprawda, ale warto to zrobić – jest to o wiele tańsze niż wszelkie alternatywy, a jednak zapewnia wiele doskonałych wyjść.

Jeżeli chcemy rozpatrywać firmę, której specjalnością jest skup nieruchomości z problemami, to musimy zrobić dobre badanie rynku, ponieważ – jak powszechnie wiadomo – skup nieruchomości z problemami skupowi nieruchomości z problemami równy nie jest.

Po uporaniu się z tym przychodzi czas na współlokatorów, prawda? A dlaczego warto wybrać współlokatorów niż życie samemu? Oto krótka lista.

 

Lista pozytywów mieszkania z lokatorami

Jest (zazwyczaj) tańsze

Dzielenie mieszkania jest zazwyczaj tańsze niż mieszkanie samemu – wielu studentów i młodych profesjonalistów mieszka razem, aby dzielić wydatki i oszczędzać pieniądze. Oczywiście, zależy to od tego, jakie mieszkanie dostaniesz i jaką dzielnicę wybierzesz, ale dzielenie mieszkania z 3-4 osobami zazwyczaj wychodzi taniej niż wynajmowanie na własną rękę.

Sprawdź: Pozycjonowanie

 

Nawiążesz przyjaźnie na całe życie

Kiedy mieszkałem w moim północnym Londynie, organizowaliśmy comiesięczne BBQ w naszym ogrodzie, chodziłem do kina raz w tygodniu z moją współlokatorką Aimee, a nawet pojechałem na wakacje z moją współlokatorką z Mediolanu w 2010 roku. Szczerze mówiąc, jeśli masz szczęście, możesz poznać najlepszych przyjaciół w historii.