Rozrywka

Gry imprezowe online na szaloną noc

Niezależnie od tego, czy robisz małe spotkanie, czy społecznie odległą imprezową noc, dodaj coś zabawnego do spotkania, z niektórymi z tych gier imprezowych online. Niektóre z nich będą wymagały Zooma, Hangouts lub innej aplikacji do połączeń wideo. Na naszej liście znajdziesz najlepsze z najlepszych gier wieloplatformowych, które pokochasz Ty i Twoi przyjaciele. Niektóre z nich są darmowe, a inne stosunkowo tanie. Sprawdź te super zabawne gry imprezowe online, które są świetną opcją na następną imprezę.

 

Among Us

Among Us to ogromnie popularna wieloosobowa gra dedukcyjna online, której popularność naprawdę wybuchła od 2018 roku, “uderzając” w ludzi poddających się kwarantannie podczas pandemii koronawirusa. Ta wciągająca gra wideo jest prosta, zabawna i jest absolutnie doskonałym wyborem, jeśli chodzi o gry imprezowe online. Obsługuje od 4 do 10 graczy.

 

W Among Us, gracze znajdują się na statku kosmicznym jako Crewmates lub Impostors. Członkowie załogi muszą zidentyfikować i wyeliminować Impostorów i wykonać różne zadania na statku. Impostorzy muszą zabić członków załogi lub potajemnie ich sabotować, zanim wszystkie zadania zostaną ukończone.

 

Członkowie załogi wygrywają poprzez przegłosowanie wszystkich szarlatanów lub ukończenie wszystkich zadań. Szarlatani wygrywają dzięki krytycznemu sabotażowi lub gdy pozostanie równa liczba szarlatanów i członków załogi. Brzmi skomplikowanie, ale to świetna gra dla grupy przyjaciół – a jej funkcja czatu głosowego pomaga zachować towarzyski charakter.

 

Gra Among Us jest dostępna na Androida, iOS, Steam i nie tylko.

 

Gry Jackbox

 

Jackbox Games to studio gier, które produkuje gry imprezowe przeznaczone do rozgrywki grupowej na wielu platformach. Jackbox sprzedaje pojedyncze gry, ale oferuje również pakiety imprezowe Jackbox Party Pack. Pakiety imprezowe Jackbox zawierają 5 gier, w które może grać od 1 do 8 osób, co czyni je świetną opcją na następne spotkanie z przyjaciółmi w ramach rozmowy na Zoomie.

 

Do wyboru są różne zestawy Jackbox Party Packs, a także pakiety. Wśród gier znajdują się: Trivia Murder Party, Guesspionage, Tee K.O., Fakin’ It, Survive the Internet, Monster Seeking Monster, Bracketeering, Civic Doodle i wiele innych. Jackbox oferuje również samodzielne gry imprezowe, takie jak Quiplash, Fibbage, gra trivia You Don’t Know Jack, Drawful 2 i wiele innych.

 

Gry Jackbox są wieloplatformowe i dostępne na każdym urządzeniu lub komputerze.