Technologia

Gdzie naprawić kosiarkę spalinową?

Coraz częściej spotykamy się z problemem znalezienia serwisu, który zechce naprawić nasz sprzęt ogrodniczy. Przyczyną zniechęcenia mechaników do podjęcia napraw jest zalanie rynku chińskimi maszynami, które są bardzo tanie, ale zwykle nie mają nawet części zamiennych. Niestety naprawa takich kosiarek jest bardziej czasochłonna ze względu na dopasowywanie części do sprzętu, a nie jak w przypadku kosiarek markowych sprawdzenie kompatybilności części w katalogu. Klientowi nie opłaca dać więcej za naprawę, a mechanikowi nie opłaca się zaniżyć wartości swojej pracy. Jedna i druga storna zaczyna odczuwać narastającą frustrację. Klient chce mieć szansę na naprawę swojego sprzętu, a mechanik chce, aby jego praca była należycie płatna.

Jeśli chcesz mieć pewność, że twoja kosiarka spalinowa będzie funkcjonować jeszcze wiele lat po przebytej gwarancji, zainwestuj w sprzęt, który posiada części zamienne.

Takie marki jak Oleo-Mac, Husqvarna, STIHL, STIGA, MAKITA posiadają serwisy na terenie całej Polski. Również części zamienne są łatwo dostępne, także w sklepach internetowych.

Naprawa kosiarki markowej to żaden problem. Zadzwoń do przedstawiciela danej marki w Twoim mieście. Kosiarka spalinowa od autoryzowanego przedstawiciela to gwarancja jakości i pewność wieloletniego użytkowania. Serwisy, które specjalizują się w jednej marce, nie są tak zapełnione, dlatego naprawa kosiarki będzie o wiele szybsza niż w serwisie dostępnym dla każdego. Naprawa może okazać się znacznie tańsza niż u innych, gdyż mają dostęp do części zamiennych z pierwszej ręki.

W przypadku, gdy posiadasz kosiarkę spalinową marki Oleo-mac i mieszasz w okolicy Bydgoszczy, skontaktuj się z naszym przedstawicielem Pozycjonowanie